Domov   Informácie o nás   Vedúce pozície   Naši Partneri   Voľné pozície   Kariéra   Kontakt  
 
 
 
 

Riešenia informačných systémov

 

Naša spoločnosť ponúka rôzne ďalšie riešenia v oblasti informačných technológií. Niektoré z nich sú popísané v ďalších bodoch:


Autorizácia plus - je technológia pre prihlasovanie, pridávanie nových užívateľov a aj autorizáciu do systému Tictum pomocou odtlačkov prstov. Pri tomto riešení nie je nevyhnutné používať heslá k prístupu do systému.

Hardvérové zabezpečenie čítačiek na odtlačky prstov kompatibilné s našim systémom Tictum. Zariadenia sú rozkategorizované závislosti od kvality a bezpečnosti (presnosti) snímania odtlačkov. Bližšie informácie k zariadeniam nájdete tu.

Správa vnútrofiremnej siete na báze Linuxu za cenovo zvýhodnených podmienok. Tento produkt zahrňuje inštalácie operačných systémov Linux, ich konfigurácie a nastavenie práv pre zamestnancov spoločnosti, spojazdenie utilít potrebných pre pracovné úkony svojich zamestnancov a dohľad na správny chod vnútrofiremnej siete. Tento produkt zahrňuje aj nepretržitý support. Okrem toho klient šetrí na výdavkoch, ktoré by musel vynaložiť zakúpením komerčného softwareu (operačný systém, kancelársky balík utilít). Dodávaný software je zadarmo, aj kancelársky balík, ktorý zahrňuje väčšinu požiadaviek nevyhnutné pre administratívne účely. Výhodou sú i pravidelné updatey nových verzií operačných systémov a kancelárskych balíkov. Bližšie informácie ohľadom tohto produktu nájdete tu.
Zabezpečenie zálohovanie servera. Vieme Vám dodať odhad na hardvérové nároky v prípade zálohovacieho servera, clusterový systém zálohovania dát na serveri postavený na Linuxe, nakonfigurovať server a lokalizovať zálohovanie podľa požiadaviek na konkrétne ťažko nahraditeľné data alebo databázu.