Domov   Informácie o nás   Vedúce pozície   Naši Partneri   Voľné pozície   Kariéra   Kontakt  
 
 
 
 

Negotiant Group, a.s.

Na tejto stránke nájdete množstvo užitočných informácii o našej spoločnosti a o našich produktoch, ktoré Vám vieme zabezpečiť.

Náš tím senior programátor si rád poradí s vývojom webových riešení, od jednoduchých web prezentácii až po komplikované sofistikované informačné systémy. Dlhoročné skúsenosti vo vývoji, nám dávajú silné predpoklady na zvládnutie aj najnáročnejších požiadaviek od našich klientov.

Vieme klientovi navrhnúť a vyvinúť kompletnú internetovú prezentáciu spoločnosti od vývoja webového rozhrania, návrhu facebook fan page stránky, až po mimoriadne kvalitnú SEO optimalizáciu postavenú len na "White Hat" optimalizácii.

Máme kapacity na to, aby sme Vám vedeli zabezpečiť kvalitné prestížne prezentácie vyvinuté na rôznych technológiach, ktoré je možné klientom prezentovať online, na iPad zariadeniach, alebo na PC. Prezentáciami nemáme na mysli, prezentácie v Powerpointe, ale v iných interaktívnych nástrojoch, ktoré vylepšia PR každej spoločnosti.

V prípade individuálnych požiadaviek, sme schopní klientom zabezpečiť aj inštaláciu a správu serverov.

Máme veľmi detailne prepracovaný realitný informačný systém, ktorý je vhodný pre väčšie realitné kancelárie. Daný systém je aplikovaný aj v našej spoločnosti už 7. rok a je neustále rozširovaný o ďalšie moduly.

Ďalším produktom, ktorý vieme klientom ponúknuť je vývoj aplikácii pre iPad zariadenia, ktoré si môžu klienti našich klientov následne voľne stiahnuť z AppStore. Táto forma prezentácie je tiež veľmi atraktívna a v tomto období žiadaná.